|  | 

Gry traktory pl

Gitara – od czego zacząć naukę?

Gitara – od czego zacząć naukę?
1 vote, 5.00 avg. rating (85% score)

Gitara akustyczna (jeśli w Twojej sytuacji będzie to gitara klasyczna ale pokazane metody także dla Ciebie są do zastosowania) stała się wreszcie Twoją własnością, jednak ku Twojemu zdziwieniu bez wysiłku na ćwiczenia nie jesteś w stanie na niej „brzdąkać?

Prawdą jest, że tylko posiadanie gitary jeszcze wszystkiego nie załatwia – musisz wiedzieć w jaki sposób na niej poprawnie ćwiczyć, po to zauważyć prawie natychmiastoweefekty. O tym właśnie będzie w tym zwięzłym pości.

Cel – po „kiego grzyba” potrzebna Ci gitara akustyczna / klasyczna

Początkowym etapem jest ustalenie jak i co chcesz grać – tzn. czy planujesz grać popularne przeboje przy ognisku czy funkowe rytmy.

Gdy Twój wybór to gitara akustyczna to zapewne mocniej skłaniasz się póki co ku graniu chwytów. Jakkolwiek by nie było potrzebujemy na początku ustalić co i jak pragniemy grać.
Droga

Gdy już ustalimy gdzie zamierzamy dojść to potrzebujemy wybrać optymalną drogę. Jeśli chcesz na akustyku grać chwyty to będziesz w inny sposób praktykować niż gdybyś zamierza grać „enter sandman” na gitarze elektrycznej.

Tutaj pomocne będą Ci szkółki gitarowe czy nauczyciel – używając powyższej analogi: ktoś, kto wskaże Ci najlepszą drogę. Z tego właśnie powodu utworzyłem moją stronę i tworzę kursy gitarowe.

Jeśli chcesz grać szlagiery to na pewno musisz opanować chwyty gitarowe. Tak więc to będzie droga, którą wybierzemy w tym przypadku.
Realizacja

Już wiemy jak i co zamierzamy grać oraz jakim sposobem do tego dojdziemy.

Czeka nas ostatni krok – ćwiczenie! Gitara akustyczna sama z siebie nie nauczy Cię grać – potrzebujesz stosować poprawne ćwiczenia i wykonywać je każdego dnia, a rezultaty muszą przyjść.

No i znowu potrzebny jest kurs lub nauczyciel. Nie ma co wynajdywać koła na nowo i metodą prób i błędów poszukiwać skutecznych ćwiczeń, lepiej wysłuchać kogoś, kto już doszedł tam gdzie my chcemy dojść.

Reasumując: gitara akustyczna bądź gitara klasyczna to rzeczywiście cudowne instrumenty, lecz musisz włożyć wysiłek, po to by to piękno z nich być w stanie wydobyć. Dzięki podejściu „z głową” do ćwiczenia możesz w krótkim czasie osiągnąć dobre rezultaty – kluczem jest poprawny wybór ćwiczeń i nie popełnianie częstych błędów.

Tak więc bierz gitarę do ręki i zacznij ćwiczenia. Pamiętaj, że rezultaty nie przyjdą jutro czy pojutrze, jednak również nie musisz na nie czekać pięć lat. Powinieneś widzieć z tygodnia na tydzień znaczące wyniki. Życzę Ci dobrych rezultatów – zakasaj rękawy i do pracy! Każdy jest w stanie dobrze grać na gitarze.

gitara-od-czego-zaczac-nauke

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

 • Darmowe gry o traktorach dla dzieci

  Darmowe gry o traktorach dla dzieci

  Czy warto grać w gry komputerowe? Wbrew powszechnym opiniom, które niestety zdążyły utrwalić się na całym świecie, gry komputerowe mogą dać ci bardzo dużo i mogą sprawić, że staniesz się lepszym, bardziej inteligentnym i sprytnym człowiekiem. Ich rodzaj w większości przypadków nie ma wpływu na ich ostateczną wartość, choć oczywiście jeżeli jesteś już osobą dorosłą,

 • Darmowe gry traktory i kombajny

  Darmowe gry traktory i kombajny

  Zalety grania w gry Temat gier komputerowych przewija się w rozmaitych publikacjach od momentu odkrycia Internetu. Dziś niemalże wszyscy się nim posługują – czy to ludzie młodzi, czy to ci znacznie starsi, bo każdy chce być na bieżąco z całym światem i każdy też oczekuje, że dzięki sieci będzie mógł czasami po prostu się zabawić

 • Gry traktory z przyczepami

  Gry traktory z przyczepami

  Internetowa rozrywka Żaden człowiek nie powinien rezygnować z czystej zwykłej rozrywki. A jednak ludzie pochłonięci w dzisiejszych czasach dążeniem do swoich celów, przeważnie polegających na kierowaniu karierą zawodową i dochodzeniu do jak największych pieniędzy, zapominają bądź naumyślnie nie gospodarują odpowiedniej ilości wolnego czasu, który mogliby potem przeznaczyć na zwykły odpoczynek. Jest on natomiast ważny dla

 • Traktor mania 2

  Traktor mania 2

  Gry traktorowe Gry traktorowe dla wielu fanów gier są świetną zabawą. Często wiąże się to z posiadaniem wirtualnej farmy. Gry polegają głównie na jeżdżeniu traktorami, które przystosowane są do ciągnięcia maszyn wykorzystywanych na farmie lub budowie. Dlatego gracze mogą poruszać się w grze nie tylko samym traktorem. Większość gier polega na zbieraniu plonów z pola,

 • Gry traktory 3d

  Gry traktory 3d

  Gry dla dzieci Coraz młodsze dzieci korzystają z urządzeń elektronicznych. Zbyt szybki i niekontrolowany kontakt z tabletem, komputerem lub smartfonem może mieć negatywny wpływ na prawidłowy rozwój dziecka. Dlatego właśnie rodzice powinni towarzyszyć dzieciom podczas zabawy, kontrolować co dzieci oglądają i w jakie gry grają. Na początek przygody z grami można polecić gry traktory. Jest